HAKKIMIZDA

Elektro Servis LTD ŞTİ.2007 yılında İzmir’de kurulmuştur.

 

Firmamız kurulduğu günden itibaren banknot ve madeni para işleme makineleri konusunda satış hizmetleri ve teknik servis hizmetleri vermektedir. Firmamız 2010 yılında yaptığı yatırımla ESPLAY markalı ek görüntü ekranları üretimine başlamıştır.

 

Elektro Servis LTD.ŞTİ. AR-GE faaliyetleri doğrultusunda, proje geliştirmekte ve endüstriyel makine yazılımları geliştirmektedir. Yakın gelecekte yazılım ve donanımı firmamıza ait olan farklı cihazlar üretmek temel hedeflerimiz arasındadır.

 

Para sayma makineleri konusunda uzman olan personellerimiz ile resmi kurumlar,bankalar,döviz büroları,finans şirketleri gibi bankacılık ve finans sektöründeki  bir çok kuruma TSE-HYB TS12853 standardına göre hizmet vermekteyiz.

 

Firmamız GLORY  ve REİS markalı ürünlerin Türkiye distribütörü olan PROTEM ELEKTRONİK MAKİNA SAN.TİC. A.Ş.’nin (www.protem.com.tr) Glory para sayma makineleri ve Reis madeni para sayma makinelerinin yetkili satıcısıdır.

 

Elektro Servis LTD ŞTİ. Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede bankacılık ve finans sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

 

Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite,hizmet,dürüstlük ,zamanında teslim,ve uygun fiyat olmuştur.

 

Firmamıza gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteklerinizden ötürü teşekkür ederiz.

Sizlere bugün ve gelecekte aynı değer ve ilkelerle hizmet vermeye devam edeceğiz.

 

 

Mümtaz Erol UZUNDAL