GLORY USF 300
Next
Previous

GLORY USF 300 Banknot İşleme Makinası

 

Genel Tanım
Karışık haldeki banknotların sayılması, tasnif edilmesi, sahtelerinin ayrılması, gerektiğinde yön ve yüzlerinin hizalanması, ATM uyumlu banknotların tasnifi için 3 ana göz + 1 red gözüne sahip kompakt masaüstü banknot işleme makinası.
 
10 Para Cinsine Kadar Sayım ve Mükemmel Sahte Tespiti
USF300’de bulunan üstün sensörler sayesinde yüksek hızda bile yüksek hassasiyette sahte tespiti yapılır. Toplamda 128 kupüre kadar para kupürü sayımı mümkündür.
 
Akıllı Besleme Fonksiyonuna Sahip Besleme Haznesi
USF 300 üzerinde bulunan akıllı besleme fonksiyonu sayesinde besleme haznesindeki banknot sayısı belirli bir miktarın altına düştüğünde otomatik destek mekanizması banknotları aşağıya doğru bastırarak sıkışma veya çift banknot beslenmesini engeller ve sorunsuz sayım yapılmasını sağlar.
 
Çok Sayıda Çıkış Gözü
USF 300 üzerinde bulunan her biri 500 banknot kapasiteli üçadet ana banknot toplama gözü ve 150 banknot kapasiteli bir adet red gözü sayesinde çok farklı tasnif kombinasyonları uygulanabilir, kesintisiz sürekli çalışma sağlanır.
 
ATM Uyumlu Banknotların Tasnifi (Fitness Sorting)
Kenarı kıvrık, eksik, yırtık, delik, bantlı, kirli, yumuşamış banknotlar önceden belirlenen kriterlere göre tasnif edilebilir. 
 
Çift LCD Ekran

Makina üzerinde biri sayım bilgileri ve mesajlarını gösteren, diğeri de resimli sistem yönlendiricisi olarak kullanılan iki adet geniş renkli ekran makinanın kullanımında büyük kolaylık sağlar. 

 

Mükemmel Toz Toplama Düzeneği

Kullanıcı sağlığı ön planda tutularak özel olarak tasarlanmış toz toplama düzeneği sayesinde sayım sırasında oluşacak tüm tozlar doğrudan tepsi üzerine iner, kullanıcının tozları soluması önlenmiş olur.

 

 

Teknik Özellikler
 
Model Referansı USF 300
 
Hız
Dakikada yaklaşık 720 banknot ( arttırılabilir )
 
Besleme Haznesi Kapasitesi
Yaklaşık 500 banknot (sürekli beslenebilir)
 
Ana Toplama Gözü Sayısı
Her biri 200 banknot kapasiteli 3 adet
 
Red Gözü Sayısı
50 banknot kapasiteli 1 adet
Sayılabilen Para Cinsleri 128 kupüre kadar
 
Harici Bağlantılar (Opsiyonel)
1 X LAN 2 X USB
3 x RS 232C
 
Boyutlar / Ağırlık
580 x 430 x 450 mm (GxDxY) / 50kg.
 
Güç Kaynağı

 

100 – 240 V AC ± %10 , 50/60 Hz