GLORY UW 500
Next
Previous

GLORY UW 500 Banknot İşleme Makinası

 

Genel Tanım
Karışık haldeki banknotların sayılması, tasnif edilmesi, sahtelerinin ayrılması, gerektiğinde yön ve yüzlerinin hizalanması, ATM uyumlu banknotların tasnifi için 4 ana göz + 2 red gözüne sahip kompakt masaüstü banknot işleme makinası. 
 
Mükemmel Sahte Tespiti
UW500’de bulunan üstün sensörler sayesinde yüksek hızda bile yüksek hassasiyette sahte tespiti yapılır. Özellikle USD banknotlar için geliştirilmiş özel sensör, sahte yakalamada mükemmelliği sağlar.
 
Akıllı Besleme Fonksiyonuna sahip Besleme Haznesi
Sadece Glory UW 500/600 modeli banknot işleme makinalarında bulunan akıllı besleme fonksiyonu sayesinde besleme haznesindeki banknot sayısı belirli bir miktarın altına düştüğünde otomatik destek mekanizması banknotları aşağıya doğru bastırırak sıkışma veya çift banknot beslenmesini engeller ve sorunsuz sayım yapılmasını sağlar.
 
Çok Sayıda Çıkış Gözü
UW-500 üzerinde bulunan herbiri 500  banknot kapasiteli dört adet ana banknot toplama gözü ve herbiri 150 banknot kapasiteli iki adet red gözü sayesinde çok farklı tasnif kombinasyonları uygulanabilir, hiç durmadan sürekli çalışma sağlanır. Red gözlerinin birisi ana toplama gözü olarak da kulanılabilir.
 
ATM Uyumlu Banknotların Tasnifi (Fitness Sorting)
Kenarı kıvrık, eksik, yırtık, delik, bantlı, kirli, yumuşamış banknotlar önceden belirlenen kriterlere göre tasnif edilebilir. 
 
Çift LCD Ekran
Makina üzerinde biri sayım bilgileri ve mesajlarını gösteren, diğeri de resimli sistem yönlendiricisi olarak kullanılan iki adet geniş ekran makinanın kullanımında büyük kolaylık sağlar.
 
Mükemmel Toz Toplama Düzeneği
Kullanıcı sağlığı ön planda tutularak özel olarak tasarlanmış toz toplama düzeneği sayesinde sayım sırasında oluşacak tüm tozlar doğrudan tepsi üzerine iner, kullanıcının tozları soluması önlenir.
 
 
 
Teknik Özellikler
 
Model Referansı UW 500
 
Hız
Dakikada yaklaşık 720 banknot
 
Besleme Haznesi Kapasitesi
Yaklaşık 1000 banknot (sürekli beslenebilir)
 
Ana Toplama Gözü Sayısı
Herbiri 500 banknot kapasiteli 4 adet
 
Red Gözü Sayısı
Herbiri 150 banknot kapasiteli 2 adet
(birisi ana sayım gözü olarak kullanılabilir)
 
Harici Bağlantılar (Opsiyonel)
Nümerik klavye için 1 x PS2
PC için 1 x RS 232C
Yazıcı için 1 x RS 232C (Citizen iDP-3550,
STAR MICRONICS TSP-600 serisi için)
 
Boyutlar / Ağırlık
600 x 445 x 600 mm (GxDxY) / 80 kg.
 
Güç Kaynağı
100 – 240 V AC ± %10 , 50/60 Hz